Szabó "Szityu" István - szakoktató

Szabó István  - Szityu

Mentősként dolgozom, ezért jelenleg, csak mellékállásban oktatok. Ennek csak annyi a jelentősége, hogy a vezetési időpontok kiválasztásánál, ezt figyelembe kell venni. Viszont a szabad időmben, teljesen rugalmasan lehet a vezetési órákat kiválasztani nálam. Igyekszem fiatalosan és korrekt módon oktatni, valamint arra törekszem, hogy az órák jó hangulatban teljenek és minél több tudást át tudjak adni a tanulóimnak.

Mivel mentősként dolgozok, ezért a jogosítványhoz kötelezően előírt, Elsősegélynyújtó tanfolyamokat és a vizsgákat is Én szervezem. Elsősegélynyújtó tanfolyamok, általában havonta indulnak az opál autósiskola tantermében és erre bárki jelentkezhet. Egyéb igények esetén, személyes megbeszélés után tudunk időpontot egyeztetni.

Az elsősegély tanfolyamokra, érdemes előre időpontokat egyeztetni velem. Ez megtehető bármely elérhetőségemen, illetve akár személyesen is.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, keress bátran!

Vezetési lehetőségek:

Előre megbeszélt időpontokban.

Vasárnap: megbeszélés szerint de magasabb óradíjjal.

06.20.470.9600

Jó felkészülést, sikeres vizsgákat, balesetmentes vezetést!